Jak na refinancování hypotéky

Chcete refinancovat a nevíte, jak vše vypadá a probíhá? Podívejte se na popis toho, jak refinancování hypotéky funguje a co vše je třeba udělat, nebo s čím vším je třeba v celém procesu podívat.

Zjistěte, kdy vaší hypotéce končí fixace

Prvním krokem by mělo být zjištění, kdy vaší hypotéce končí fixace úrokové sazby. I když to v některých případech nemusí hrát vliv, vždy je lepší začít refinancování před tímto termínem. Pokud má tedy nastat v rozmezí několika následujících měsíců, je ideální doba začít se o možnost zajímat. Zde má výhodu refinancování půjčky, kde žádné tyto lhůty nejsou.

O refinancování hypotéky si požádejte u nás

Jak na to? Stačí vyplnit jednoduchý formulář, na základě kterého si o možnost refinancovat požádáte. Rychle, jednoduše a z pohodlí vašeho domova. Věřte, že žádost o refinancování hypotéky vám nezabere více času, než několik málo minut. Jakmile je vše odesláno, může dojít k samotnému vyhodnocení daného postupu.

V rámci refinancování po vás chceme jenom to nejnutnější

I když může být celý proces spojený s administrativou, věřte, že po vás budeme chtít skutečně jenom to nejnutnější. Co konkrétně? Refinancování se například neobejde bez smluv, které máte se současnou hypoteční společností, nebo jiným úvěrovým poskytovatelem. Mnohdy je to také to jediné, co od vás v rámci daného procesu budeme potřebovat. I to je ukázka toho, jak je to jednoduché. Tak neváhejte a požádejte si u nás.

Vyřízení zvládneme rychle

Víme, že chcete mít hypotéku výhodnější co možná nejrychleji. Dbáme na to, a proto se snažíme o co nejrychlejší vyřízení. Podíváme-li se konkrétně, nemusí být problémem ani to, že je refinancování zvládnuto hned do několika dní. Budoucí splátku tak už můžete zaplatit na jiný účet. Vše podstatné vám sdělíme.

Užívejte všech získaných výhod

Jakmile je refinancování hypotéky u konce, můžete si začít užívat získaných výhod. O jaké se jedná? Sníží se vám úroková sazba, sníží se vám celkově splatná částka, stejně jako můžete také snížit i měsíční splátku.