Jak na refinancování půjčky

Rozhodli jste se, že pro vás bude refinancování půjčky tou správnou cestou, jak si aktuální úvěrový produkt zvýhodnit? Pokud ano, podívejte se spolu s námi, jak vše probíhá. Hned v úvodu musíme říci, že celý postup je skutečně maximálně jednoduchý.

Vyberte si úvěr, u kterého chcete provést refinancování

První a samozřejmě nejdůležitější krok. Je totiž třeba podotknout, že na rozdíl od konsolidace probíhá refinancování pouze v rámci jednoho jediného produktu. To ale neznamená, že jich takto postupně nemůžete refinancovat, tedy převést více. Ideální je zaměřit se v první fázi na ty nejméně výhodné. Co určitě potěší, to je fakt, že dokážeme nabídnout refinancování bankovních i nebankovních půjček, stejně jako účelových nebo neúčelových úvěrů. A to v libovolných výších.

Požádejte si o refinancování půjčky online

Co je druhým krokem? Samozřejmě žádost o refinancování, a to přímo u nás. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář, který vás nijak nezdrží. Navíc je k dispozici kdykoliv a tak je jenom na vás, kdy se rozhodnete nebo kdy budete mít čas. Na co také nezapomínat, to je fakt spojený s tím, že jakmile je odeslán, již se začíná refinancování půjčky vyřizovat.

Vyřízení je jednoduché a rychlé

Nenabízíme jenom refinancování půjčky, ale nabízíme také refinancování hypotéky. V obou případech si můžete být jisti tím, že jsme celý proces zvládli tak, že je maximálně jednoduchý a rychlý. Jediné, co obvykle stačí doložit, je dokumentace k vašemu stávajícímu úvěru. Tím je všechna administrativa dokončena a o zbytek, tedy samotné převedení se postaráme my. A jak dlouho nám refinancování trvá? Obvykle jenom pár dní.

Úspory jsou vaše!

Posledním krokem už je jenom příprava nové smlouvy, která je důkazem toho, že refinancování proběhlo přesně tak, jak proběhnout mělo. Co vám přinese? Hlavně snížení úroku a tedy i celkově splatné částky. Díky tomu také snížíte i měsíční splátku. Tu lze snížit i novým splátkovým kalendářem. Také potěší to, že lze získat i peníze navíc.