Proč využít refinancování?

Slyšeli jste už o možnosti refinancování a zajímá vás, zda je i pro vás dobrou cestou, kterou byste se měli vydat? Podívejte se spolu s námi na důvody, proč refinancovat. Ve všech případech se samozřejmě jedná o důvody, které jsou spojené s penězi.

Refinancování vám může snížit celkový úrok

Hlavním důvodem, proč se pro refinancování rozhodnout, je snížení úroku. Je jedno, zda máte hypotéku na stavbu, rekonstrukci, nebo koupi nemovitosti. Stejně tak je jedno, zda máte bankovní a nebankovní, nebo účelovou a neúčelovou půjčku. Všechny tyto produkty lze refinancovat a u všech lze úrokovou sazbu snížit. Někdy i o několik desítek procent. S tím samozřejmě souvisí fakt, že tím snížíte částku, která vám ještě k doplacení zbývá.

Refinancování hypotéky i půjčky vám může snížit splátku

Druhým důvodem, proč byste se měli pro refinancování rozhodnout je určitě to, že si můžete také snížit i splátku, kterou měsíčně hradíte. Díky tomu ulevíte vašemu osobnímu, nebo rodinnému rozpočtu. Tuto možnost vám nabízíme u refinancování hypotéky, ale i půjček. Jakým způsobem ke snížení dochází? Buď vlivem snížení celkově splatné částky, ale i vlivem nového splátkového kalendáře. Pokud chcete vše rozložit jinak, nezapomeňte nám o tom říci.

Refinancování půjčky vám dá peníze navíc

Co byste řekli možnosti, kdy kromě zvýhodnění vaší půjčky dostanete ještě zajímavou částku navíc? Ano, i to dokážeme nabídnout v rámci refinancování půjčky. Ideální možnost pro toho, kdo hledá zvýhodnění, ale i další úvěr – třeba na cokoliv. I to je jeden z důvodů, proč refinancování zkusit.

Rychle a jednoduše

Nezapomínejme také na to, že jedním z důvodů volby refinancování spolu s námi je rychlost a jednoduchost. Vše se snažíme vyřídit během pár dní, bez zbytečné administrativy a s jistotou toho, že dokážeme pomoci skutečně každému, Přesvědčte se sami a požádejte si také!