Refinancování hypotéky

Máte hypotéku a nejste spokojeni s tím, jaká je výše úrokové sazby? Nebo hledáte možnosti, jak si výrazně snížit splátku? Obojí nabídne refinancování hypotéky. Podívejme se společně na hlavní specifika, jaká tato možnost má.

Kdo může refinancování hypotéky využít?

Každý, kdo má hypotéku a komu končí její fixace. Pokud daný termín nastane za několik měsíců, je ideální doba se o refinancování hypotéky zajímat. Díky tomu nepropásnete danou možnost, kdy je možné dosáhnout změny, která se může projevit na úrocích, která se může projevit na celkové splatné částce, stejně jako na výši měsíční splátky.

Jak o refinancování požádat?

Jednoduše a rychle, prostřednictvím našeho webu. Právě my vám nabídneme možnosti spojenou s tím, kdy si můžete svůj stávající hypoteční produkt zvýhodnit. Je jedno, zda jste si brali hypotéku za účelem stavby, koupě, nebo rekonstrukce nemovitosti. Díky bohaté nabídce možností zvládneme refinancování jakékoliv hypotéky, která na trhu je.

Jak vše proběhne?

Snažíme se o to, aby byl celý postup jednoduchý a rychlý. Po prvotní žádosti o refinancování budete požádáni o nezbytné doklady, které se k danému procesu vážou. Nejčastěji to je právě smluvní dokumentace k vaší stávající hypotéce. Chceme, aby pro vás bylo refinancování hypotéky co možná nejjednodušší a tak se snažíme o to, abychom vše vyřídili bez nutnosti vašeho přičinění. Hypotéku tak můžete mít jednoduše převedenu třeba i za několik dní od prvotního kontaktu – tedy od vyplnění naší žádosti na tomto webu.

Proč refinancovat?

Hlavním důvodem je samozřejmě celkové zvýhodnění. Díky tomu máte jistoty spojené s tím, že jednoduše, rychle a bez jakýchkoliv komplikací zvládnete snížit svou splátku, úrok i celkovou částku, která vám ještě zvává zaplatit. Navíc nejenom jednou, jelikož vzhledem ke splatnostem hypoték není problémem tento postup i několikrát opakovat. Výsledkem tak mohou být ušetřené desetitisíce, stejně jako ušetřené statisíce.