Výhody refinancování hypotéky

Proč refinancovat hypotéku právě u nás? Přinášíme vám několik hlavních důvodů, proč je dobré využít refinancování hypotéky právě ve spojení s vámi. Dané důvody vycházejí i z pozitivních referencí našich klientů.

Refinancování hypotéky vám může ušetřit i desetitisíce

Hlavním důvodem, proč se právě pro refinancování hypotéky rozhodnout, jsou úspory. A ty nemusí být nijak malé. Dnes totiž platí, že se mohou pohybovat v desetitisících i statisících. Pokud jste si hypotéku brali ještě v době poměrně vysokých úrokových sazeb, je tento postup ideální, jak můžete snadno a jednoduše dosáhnout na ty, které jsou obvyklé v této době. Tedy na ty, které jsou ve výši jednotek procent.

Refinancování sníží nejenom úrok

Hlavním důvodem, proč byste měli začít refinancovat, je samozřejmě snížení úrokových sazeb. To ale není jediným důvodem, proč se pro refinancování rozhodnout. Stejně tak můžete snížit také vaši měsíční splátku, kterou pravidelně hradíte a ještě několik let hradit budete. Třetím důvodem je fakt, že lze snížit také celkově splatnou částku, která vás ještě doplatit čeká. V ideálních příkladech může dojít i k tomu, že budete splácet méně a kratší dobu.

Refinancovat je snadné

Dnes je tento postup natolik jednoduchý, že by byl hřích ho nevyužít. Přesvědčte se o tom u nás, kde v rámci prvotní žádosti stačí jenom vyplnit krátký online formulář. Stejně jako u refinancování půjčky, tak ani u hypoték vás nechceme zatěžovat složitou administrativou, nebo snad nutností dokládání řady věcí. Mnohdy si tak vystačíme jenom s tím, že nám doložíte smluvní dokumentaci k vašemu stávajícímu úvěru.

Refinancování hypotéky je pro každého

Jelikož při refinancování jde o to, převést úvěrový produkt jinam, můžeme garantovat, že danou možnost nabídneme každému. Spolupracujeme s celou řadou finančních institucí a tak vždy převedeme váš úvěr tam, kde to bude s ohledem na podmínky i vaše možnosti nejvýhodnější.