Výhody refinancování půjčky

Zajímá vás, proč byste měli svou půjčku refinancovat? Podívejte se společně s námi na několik důvodů, proč je to dobrá volba. Týkají se totiž nejenom vysokých úspor, ale i jednoduchého procesu samotného vyřízení – pokud si o refinancování požádáte právě u nás.

Refinancování lze uskutečnit u jakéhokoliv úvěru

První hlavní výhodou je rozhodně to, že refinancování zvládnete, ať už máte jakýkoliv úvěr. Nejenom, že nerozhoduje to, jak je vysoký. Stejně tak nerozhoduje ani to, o jaký typ se jedná. Může to být půjčka účelová nebo neúčelová, stejně jako úvěr bankovní i nebankovní. Díky naší spolupráci s mnoha finančními partnery dokážeme najít výhodné řešení pro každého z vás.

Refinancování půjčky přinese úsporu v mnoha směrech

Myslíte si, že refinancováním dojde jenom k malým úsporám? Omyl. Podívejte se spolu s námi, jaké refinancování půjčky vlastně dokáže přinést uspořené sumy. V první řadě je to snížení úroku, které se pozitivně projeví na celkové částce, která vám ještě zbývá doplatit. Stejně tak ale můžete snížit také svou měsíční splátku. A to nejenom celkovým snížením splatné částky, ale i tím, že můžete využít nového splátkového kalendáře, pomocí kterého si vše rozložíte na delší dobu. Ulevíte tak vašemu rodinnému rozpočtu.

Získejte i peníze navíc

Zatímco u refinancování hypotéky to není příliš obvyklé, v oblasti půjček je to něco, co funguje a je mnohdy i vyžadováno. Jednou z výhod refinancování půjčky je totiž i to, že můžete získat peníze navíc. Pokud je potřebujete, je vám poskytnuta potřebná suma, která je přidána k aktuálně převáděnému úvěrovému produktu. Jednoduše a rychle.

Vyřízení refinancování je bleskové

Víme, že si svou půjčku chcete zvýhodnit rychle a jednoduše. Proto máme k dispozici online žádost a z části automatický proces. To je další z velkých výhod, se kterou přicházíme. Díky tomu stačí doložit jenom vaši stávající smlouvu a vše ostatní vyřídíme za vás. Za jak dlouho? Třeba i do několika málo dní.